Teknik Tercüme

Teknik tercüme hizmeti, mühendisliğin her alanında ve teknik konularda tercümeler uzman ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle tercüme edilmesidir.

Teknik tercüme, teknik bütün konulara aşina ve bu konuyla ilgili bütün terimleri bilen tercüman ekibimizin yaptığı bir tercümedir. Yeni yapılmış bir teknik alet, makine ya da cihazın teknik bütün kullanımını bir dilden başka bir dile yazılı veya sözlü tercüme etmesidir. Ya da yapımı eski ama başka bir ülkeye satışı söz konusu olan teknik bir aletin yine yazılı, sözlü, reklam ya da afiş tercümesi yapılmaktadır.

 

Teknik Tercüme Kalitesi

 

Bilindiği üzere teknik tercüme ihtiyacı olduğunda bu alanda deneyimli bir ekibin çalışması gerekmektedir. Tercümenin doğru yapılması, söz konusu aleti, cihazın ya da sanayi tipi makinelerin doğru kullanılmasını da kolaylaştırmaktadır. Teknik tercüme kaliteli yapıldığında ve anlaşılabilir akıcı bir dilde yazılırsa, bu cihazı kullanacak olan kişiler için de büyük kolaylık sağlayacaktır. Maliyeti yüksek olan bu makinelerin, hedeflenen sayıda satılması ve kolay kullanım kılavuzunun olması iyi bir teknik tercümesinin olmasıyla sağlanabilmektedir. Uzman teknik tercümanlarımız ihtiyacınız olabilecek bütün mesleki beceriye ve deneyime sahiptir.

Teknik tercüme hizmeti; ister yazılı, ister sözlü uygun teknik tercüme fiyatları ile sağlanmaktadır.