Simültane Tercüme

Yurt dışından gelen konuklarınız ile ya da iş ortaklarınızla her hangi bir sıkıntı yaşamadan iletişim kurabilmeniz için simültane tercüme hizmeti vermekteyiz. Sayıca yüksek olan katılımlarda, davet, organizasyon ve seyahatlerinizde size tercüme hizmeti verecek uzman ekibimiz, istediğiniz tüm konuları eksiksiz ve yalın bir dille aktarmaktadır.

Simültane tercüme ihtiyacınızın olduğu büyük organizasyonlarda, istediğiniz sayıda tercümanımız size eşlik edebilmektedir. Birden fazla simültane tercüman istediğiniz durumlarda, size en ekonomik fiyatları sunmaktayız. Sayıca fazla konuğunuz var ve her birine işinizi eksiksiz anlatmak ve eşsiz bir şekilde ağırlamak istiyorsanız, her bir konuğunuz için alanında uzman bir simültane tercüman istediğiniz her hangi bir saatte yönlendirilecektir.

 

Simültane Tercüme için Doğru Adres

 

Geleneklerimizi, ülke kültürümüzü, tarihimizi, yemeklerimizi ve sıcak kanlı yapımızı konuklarınız ile eksiksiz bir şekilde paylaşmak ve konuklarınız hakkında bilmek istediğiniz ne varsa öğrenmek için donanımlı simültane tercüme hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz. Keyifli bir iş yemeği, bir tanışma, bir alış veriş yapabilmeniz için Radiant tercüme bürosu olarak günün her saati kaliteli hizmet vermeye hazırız.