Gizlilik

Radiant Tercüme Bürosu için, ticari hayattaki rekabet göz önünde bulundurarak müşterilerinin bütün belge ve bilgilerinin gizliliği, üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaması ilk sırada yer almaktadır.

Evraklarınız, bilginiz ve onayınız olmadan her hangi bir şahıs, kurum ve kuruluşa verilmemektedir. Talep edildiğinde evraklarınız (dosyalarınız) sanal arşivlerimizde saklanmakta ve dilediğiniz zaman e-postayla tekrar tarafınıza gönderilmektedir.

Tercüme büromuz uzun yıllardan bu yana, yaptığı hiçbir tercümenin ifşasına sebebiyet vermemiştir. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin (vatandaşlık kimliği, pasaportu, öğrenim bilgileri, banka hesap bilgileri v.s.) olduğu evrakların, iş hayatına dair bilgilerin (sözleşmeler, anlaşmalar, patent bilgileri v.s. ) gizliliği önceliklerimiz arasında yer alır.

Tercüme büromuza yapılan tercüme taleplerinin ve teslim edilmiş işlerin hiçbiri başka kişilerle paylaşılmamaktadır. Müşterilerimizle kurulan ilişkilerde şeffaf ve netlik ön plandadır. Mütercim-tercümanlarımız kendilerinden talep edilen işin dışında başka bir işten sorumlu değildir. Evraklarınızdaki bilgiler, kişiler, davalar ya da anlaşma içerikleriyle ilgilenmezler. İş akışınıza etki edecek bilgi, belge ya da her hangi bir davranışta bulunma ve karışmazlar. Kendilerinden istediğimiz tercümenin dışında, müşterilerin evrak içeriklerini dikkate almazlar.

Tercüme büromuz, müşterilere ait bilgilerin gizliliğini devamlı olarak korumuştur. Müşterilerimizin isteği ve bilgisi dışında hiçbir bilgi paylaşımı yapmamaktayız.

Leave A Comment