Ticari Tercüme

Ticari tercüme hizmeti, vize başvuruları, iş yazışmaları, proforma faturalar, web sayfası ve e-mail tercümeleri konusunda vermiş olduğumuz tercüme hizmetidir.

Ticari ilişkilerinizde ihtiyacınızın olan ticari tercüme hizmetini vermekteyiz. İş yazışmaları, talepleriniz, beklentileriniz ve karşı tarafın şartlarının net bir biçimde tercüme edilmesi hizmetidir. Bu hizmeti sağlarken, yapacağınız ticaretin temellerini doğru bir biçimde atmanızda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Proforma faturalarınızı, e-maillerini ve söz konusu ticaretinizin konusunu net bir biçimde tercüme etmekteyiz. Ticari çeviri gerektirecek başka bir diğer konu da web sayfaları, iş başvuruları, vize başvuruları ya da tek seferlik satışlardır. Bütün bu ticari durum tercümelerinizi kaliteli ve hızlı bir biçimde tercüme etmekteyiz.

 

Ticari Çeviri Uzmanlığı

 

Son zamanlarda ülkemizde giderek artan yabancı ortaklı işlerde, hem yazılı hem de sözlü ticari tercüme hizmeti sağlamaktayız. Yapılan ticaretin devamlılığı ve sağlamlığı, şeffaf bir ticari tercümenin yapılmasıyla sağlanabilmektedir. Bu sebeple, yapılacak olan ticari çeviri, alanında deneyimli ve uzman bir ekibin elinden çıkmalıdır.

Radiant Tercüme Bürosu olarak ticaretin canlılığı ve devamlılığına yönelik hassasiyetimizle, ticari çevirilerimiz uzman Mütercim Tercüman kadrolarımız tarafından yapılmaktadır. Ticari hayatınızın devamlılığı ve sekteye uğramaması için, sizlere ekonomik ve kaliteli hizmet vermekteyiz.