Medikal Tercüme

Medikal tercüme hizmeti, konusunda tıbbi eğitim almış ve deneyimi olan tercümanlarımız tarafından kaliteli bir biçimde tercüme edilmesidir. Bu tip tercümeler çoğunlukla hasta bakım üniteleri, solunum cihazları, hasta başı monitörleri, ultrasound cihazları ve bebek kuvözleri olduğu için daha dikkatli ve titiz davranmaktayız.

Medikal tercüme türü, diğer tercüme türleri kadar önemlidir. Fakat bu tip tercümelerde diğerlerine oranla kişisel bir sorumluluk alarak tercüme yapılmalıdır. Zira tercümesi yapılacak olan cihazların hepsi sağlık sektöründe kullanılmaktadır. Bu cihazların özellikle kullanım kılavuzları tercüme edilirken maksimum hassasiyet gösterilmelidir. Medikal eğitim almış, sektörde deneyim sahibi olmuş tercümanlarla çalışmak bizim de tercüme bürosu olarak hassasiyet gösterdiğimiz bir konu. İçini yeni doğmuş bir bebeğin konulacağı bebek kuvözü söz konusuysa, kullanacak kişiye verilecek kullanım kılavuzunun eksiksiz ve hatasız olması gerekir.

 

Tıbbi Çeviri Hassasiyeti

 

Aynı şekilde anne karnındaki canlıya yönelik yaşam belirtilerinin bilgisine sahip olduğunuz bir ultrasound cihazı için de aynı hassasiyet ve özen söz konusudur. Radiant Tercüme bürosu olarak kalıcı hasarlara sebebiyet vermemek ve kaliteli hizmet sunmak adına, bu alanda belli bir eğitim almış, sektörde deneyim sahibi olmuş ve noter yemin belgesi olan tercümanlarla çalışmaktayız. Canlı sağlığı bizim için çok değerli bir konudur. Tıbbi hizmeti verirken, defalarca kontrolleri yapılıp sonra iş teslimi yapmaktayız. Tıbbi tercüme hizmeti almak istediğiniz her zaman uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.