Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Kullanım kılavuzları, sattığınız ürünün bütün özelliklerini anlatan önemli evraklardır. Dolayısıyla bunların tercümesi yapılacağı zaman çok hassas olunmalıdır.

Radiant Tercüme Bürosu tercümanları, kullanım kılavuzlarında, özellikle tıbbi cihazların kullanım kılavuzları konusunda çok hassas ve temkinli hareket eder. Birbirinden farklı cihazların ya da aparatların kullanım kılavuzu olabilmektedir. Hatta birçok medikal solisyonun ve kozmetik ürünün bile kullanım kılavuzu olabilir. Bir canlıya etki edecek olan bu cihaz ya da ürünlerin kullanım kılavuzları çok dikkatli yazılmalıdır. Bu ürünlerin kullanımı başka ülkelerde olacaksa, bunların kullanım kılavuzu tercümesi de yapılmalıdır. Öyle ki bu kullanım kılavuzlarının kaynak dilden hedef dile tercümesi yapılırken de arada anlam kaymaları olmamalıdır. Verilmek istenen bilgi en doğru biçimde verilmeli ve kullanım kılavuzu tercümesi iyi yapılmalıdır. Kullanacak olan kişi ya da kişilere doğru bilgi sağlamak için bu konuda uzun sürelerdir deneyim elde etmiş tercümanların tercüme etmesi gerekmektedir.

Tercüme büromuzda bu konuda uzun yıllar çalışmış, deneyim sağlamış ve uzmanlaşmış bölüm mezunu, konuyla ilişkili bir sektör geçmişi olan tercümanlar hizmet vermektedir. Kullanım kılavuzu tercümesi için yeterli birikime sahip bir kadromuz olmakla beraber, kaliteli ve ekonomik fiyat politikamızla hizmet vermekteyiz.