Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme hizmetimiz, duruşmalar, ifade verme ve küçük toplantılar sırsında ihtiyaç duyulan tercüme hizmetidir. Tercümanımız sizlere bu gibi durumlarda eşlik etmektedir.

Ardıl tercüme ihtiyacı genellikle daha kısa bir görüşmenizde ya da bir duruşmada ihtiyaç duyabileceğiniz tercüme türüdür. Bu gibi durumlarda, özellikle duruşma sırasında yapılacak ardıl tercüme çok önem taşır. Nihayetinde leyh ya da aleyhinize bir sonuç söz konusuysa, yapılacak olan ardıl tercümenin de bir o kadar önemli yapılması gerekir. Haklarınızın ya da taleplerinizin atlanmadan aktarılması ve doğru anlaşılabilmesi için ardıl tercümeyi yapan tercümanın da alanında uzman olması gerekmektedir.

 

Sözlü Çeviri Yapmanın Önemi

Tercüme bürosu olarak hizmet talep eden her müşteri bizim için önem taşır. Müşterimizin almak istediği tercüme hizmetleri için ekonomik ve hızlı olmasının bizim için çok önemlidir. Aynı zamanda memnun da kalmalı. Bu sebeple ister 10 dakikalık bir ardıl tercüme ihtiyacı olsun, isterse önemli bir dava, duruşma hizmet talebi olsun aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Ağzınızdan çıkan her kelimeyi eksiksiz ve doğru anlamıyla karşı tarafa aktarmak en önem verdiğimiz bir diğer konudur.