Akademik Tercüme

Akademik tercüme hizmeti almak istediğiniz tüm alanlarda tercüme hizmeti vermekteyiz. Öğrencilere, araştırmacılara, akademisyenlere, bilim insanlarına ve dergilere tercüme hizmeti vermekteyiz.

Akademik araştırmalar ve benzeri bütün konularda akademik geçmişi ve becerisi olan geniş bir kadroya sahibiz. Yazdığınız makalenin ya da derginin bir dilden başka bir dile tercümesi gerektiğinde ihtiyaç duyabileceğiniz tercüme türüdür.

 

Akademik Makale Çeviri Hizmeti

 

Radiant Tercüme bürosu olarak, öğrencilere, akademisyenlere sıklıkla verdiğimiz akademik tercüme hizmetinde, akademik konulara hakim bir kadroya sahibiz. Akademik konulu bir dergi ya da bilimsel bir araştırmanızın tercümesini yaptıracaksanız, bu işlemin yapılırken hiçbir şekilde hata olmaması gerekmektedir. Kariyerinize fayda sağlayacak olan bu tür çalışmalara tercüme bürosu olarak biz de çok büyük özen göstermekteyiz.

Başarılarınızı başka bir dile tercüme etmek ve sizden olumlu geri dönüş almak bizim için önem taşımaktadır. Akademik çalışmalarınızda, dergi, katalog ya da kitap tercümelerinde hizmetinizdeyiz.