Acil Tercüme

Acil olan (fiş, fatura, diploma, pasaport) tercümeleriniz yapılır e-postayla tarafınıza gönderilir ve aynı gün istediğiniz kargo/kurye verilir. 50 ve üzeri sayfalar için ücretsiz kurye hizmetimiz İstanbul için geçerlidir.

Gün içerisinde ıslak imzalı ve acil tercüme ettirmeniz gereken bütün evraklarınızı, dilerseniz ofisinizden, evinizden ya da bulunduğunuz bölgeden moto kuryemiz alır.Acil tercümeniz aynı gün içinde yapılır. Noter ihtiyacınızın olduğu durumlarda da yine anlaşmalı noterlerimizden evraklarınızın noterli tercüme işlemi yapılır. Sonra moto kuryemiz tarafından bulunduğunuz adrese aynı gün içerisinde teslim edilir.

 

Acil Çeviri Hizmeti

 

Acil tercüme edilecek olan fisler, faturalar,pasaportla, evlilik cüzdanları, transkriptler, pasaportlar, apostil edilmiş resmi evraklar,mahkemeye sunulacak dava evrakları, boşanma evrakları,banka cüzdanı ya da hesap döküm evrakları, bir kuruma, şirkete ya da benzeri bir kuruluşa verilecek dilekçe, başvuru ve ya beyan evrakları, vatandaşlık başvuruları gibi tercümelerinizin aynı gün içinde tarafınıza teslimi hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Radiant Tercüme Bürosu olarak, acil tercüme ihtiyacı olabilecek bütün evakların tercümesini ekonomik ve öncelikli evrak olarak tercüme etmekteyiz.